Yeni Toyota Land Cruiser'den haber var


Admin

Administrator
Staff member
#1
Söylentiler, 300 serisi SUV'un bir çift turbo 3.5L V-6 ve bir hibrit varyant sunacağını öne sürüyor, ancak gelmeyeceğinden emin değiliz.
wald-dizayn-yeni-toyota-land-cruiser-i-kendi-dilinde-yorumladi-on-durusu.jpg

Söylentiler, 300 serisi SUV'un bir çift turbo 3.5L V-6 ve bir hibrit varyant sunacağını öne sürülüyor
Yeni nesil Lexus LX'in de benzer olması muhtemel.
Söylentiler, 300 serisi SUV'un bir çift turbo 3.5L V-6 ve bir hibrit varyant sunacağını öne sürülüyor
Sızdırılan bu görüntüler, Toyota Land Cruiser SUV'nin yeni neslini gösteriyor .görünen bu fotoğraflar, yeni 300 serisi modelin daha modern görünümlü bir ön uca sahip olacağını, ancak mevcut 200 serisi SUV ile benzer bir genel şekle sahip olacağını gösteriyor. İsim plakası 2021 model yılından sonra kaldırıldığından ve söylentiler geri dönme ihtimalinin düşük olduğunu gösterdiğinden, Land Cruiser'ın ABD'deki geleceği ile ilgili sorular devam ediyor

yeni nesil Land Cruiser'ın tek versiyonunun, LX adı verilen Lexus rozetli versiyonu olması mümkün . Daha lüks versiyon, halihazırda ABD'deki Toyota sabit arkadaşını geride bırakıyor ve çok az pahalı. Yeni nesil LX'in casus fotoğraflarını veya sızdırılmış görüntülerini henüz görmedik, ancak kesinlikle Lexus'un mil ızgarasına sahip kendine özgü dış tasarımına sahip olacak.

Hem 300 serisi Land Cruiser hem de yeni LX, Lexus LS'de bulunan ikiz turbo 3.5 litrelik V-6 motor ve nihai bir hibrit türevi dahil olmak üzere yeni güç aktarma organları yer alacak .
 
Top