Yeni Renault Kango


Admin

Administrator
Staff member
#1
tamamen-yeni-renault-kangoo-2021-icin-hazir_2.jpg

1997'de piyasaya sürüldüğünden beri segmentinde bir simge olan Renault Kangoo,
geniş, modüler tasarımı ve çok sayıda eşya saklama alanı seçeneği ile müşterilerinin kalbini kazandı. İlk modeli üretildiğin den beri çok sevildi hala başarılı kılan tüm orijinal özelliklerinde de iyileştirme yaptı. Bu son nesil, Kangoo'nun geri dönüşü! Combispace, piyasadak Panelvanlara pek benzemyior e yenilikçi tavan barlarını ve temel modeldeki en son güvenlik özelliklerini de içinde barındırıyor.

Yepyeni Renault Kangoo: zarif ve geniş kombi anlayışı ile, yeni sürüş yardımları'nın yanı sıra üst düzey bir özel otomobile yakışan algıları ile bir kalite kokusu veriyor.

Fransa'nın Maubeuge kentindeki Renault fabrikasında üretilen Yeni Kangoo, Haziran 2021 gibi erken bir tarihte Avrupa genelinde ve uluslararası alanda satılacak.

DIŞ TASARIM: GÜÇLÜ VE ATLETİK

Yeni Renault Kangoo yepyeni bir görünüme sahip: yatay nervürlü kaput, dikey ön uç ve belirgin omuz. Zarif kaplamanın yükseltilmiş estetiği, hem ön hem de arkada Tam LED teknolojisini içeriiyor.

Renault markası için farklı bir tarz ile geliyor

Ön kısım, krom vurgulara ve parlak siyah eklere sahip gidon benzeri C-Shape imza ışıklarıyla Renault markasının görsel stilini gururla kucaklıyor. Arka kısımda aynı C-Biçimli ışıklar da var. Geniş paletler daha fazla stabilite ve sağlamlık sağlayacağı söyelenebilir.

Bir binek otomobil kadar zarif

Belirgin omuzlar, kombi alan kategorisinde sıklıkla görülen geleneksel modellerden kendini sıyııryor. Bu bu tasararım van türevlerinin kübik formatını kırıyor ve onu özel otomobil dünyasına yaklaştırmış

Tamamen Yeni Renault Kangoo, tüm görünümü bir araya getiren ve 'cumba'yapısı ile tamamen entegre yan camları ve parlak siyah ekleri sayesinde daha da sade bir hava getirmeyi başarmış. Yeni Kangoo'daki zarafet hissi, küçük detaylarda ve krom kaplamalarda da bulunuyor: hepsi gövde rengine sahip tampon, kapı kolları ve sürgülü kapı koruma parçaları gibi parçalar, parlak siyah dikiz aynası korumaları ve 17 "alüminyum elmas Vereste jantlar.

Standart model Tam LED ışık imzası

Tamamen Yeni Kangoo ön ve arka lambaları, giriş seviyesi kaplaması olarak LED teknolojisi ile donatılmıştır. Tam LED ışıklar, alan görüş derinliğini 130 m ve genişliği 37 m artırıyor. Ayrıca LED ile donatılmış sis farları, tehlikeli sürüş koşullarında (sis, yağmur, ...) görüşü iyileştirmek de yardımcı. ve ek güvenlik veya akşam saati kullanımını kolaylaştırmak için bir virajın içini aydınlatan 'Viraj Aydınlatması' özelliğine sahip.

Yeni Terracotta Brown ve oldukça geniş renk seçeniği de ayrıca mevcut.
 
Top