Skoda Superb Üçüncü nesil (B8, Tip 3V; 2015 – günümüz)

Üçüncü nesil Superb, ( MQB platformunu kullanarak ), Cenevre Otomobil Fuarı için Şubat 2015'te ilan edildi ve yılın ortasında başlaması planlanan üretim hacmine sahipti .

Yeni model ikinci nesilden daha büyük. Škoda Superb, Fransa Kupası Tour of Hakem aracı olarak göründü .

Dört silindir ünitesinden oluşan yeni nesil doğrudan enjeksiyonlu turboşarjlı motorlar, 1,4 ila 2,0 litre arasında değişen beş benzinli motor ve 1,6 veya 2,0 litre üç dizel içerecekti. Škoda Superb 2.0 TSI 4x4 200 kW, halihazırda en yüksek 250 km / s hıza ve 5.5 saniyede 0-100 km / s hıza sahip olan Škoda'nın en hızlı üretim aracıdır.

Sedan bayii teslimatları Haziran 2015'te başladı, emlak vagonu Eylül ayında takip etti.

Birleşik Krallık'ta, mevcut trim seviyeleri 'S', 'SE', 'SE Teknolojisi', 'SE L Executive', 'SportLine' ve 'Laurin & Klement' olarak adlandırılmış ve Laurin & Klement aralığın zirvesinde . 2016 yılı itibariyle, fiyat 19.060 £ 'dan, tüm ekipmanlarla birlikte en lüks L & K kaplamaya kadar, 42.385 £' a kadar değişmektedir.

SkodaSuperB8.jpg

Y

yunus

Guest
passat kulanıcısıyım muhteşem araba tavsiye ederim ama skoda hakında bir bilgim yok

A

ahmet

Guest
SKODA ÇOK SAĞLAM BİR ARAÇ TAVSİYE EDERİM SAĞLAMLIKDA ONUN KADAR İYİSİNİ GÖRMEDİM