Peugeot 407'ye Genel Bakış


#1
Peugeot 407 bir olduğu geniş aile arabası tarafından üretilen Fransız otomobil Peugeot O mevcuttur 2010 2003 den salon , coupé ve emlak hem, varyantlar dizel ve benzinli motorlar . Benzinli motorlar 1.8 ila 2.9 litre deplasman arasında değişirken, dizeller 1.6 ila 3.0 litre motorlar arasında değişmektedir. 407, daha büyük olan 607 ile birlikte, Ocak 2011'de 508'de başarılı oldu .

Göre Avrupa Yılın Car web sitesi, 407 kadar 2005 yılında ödülü koşucu biriydi.

genel bakış

407 derece başarılı halefi oldu Peugeot 406 ve piyasaya sürüldü Pazar Times Canlı Motorshow , 2004. 27 Mayıs otomobilin aerodinamik tasarım olarak oldukça radikal görüldü , en belirgin özellik ön ızgarası ve dik taranmış elek direkleriydi. Otomobil ilk kez Aralık 2003'te Paris'te basına duyuruldu .

Peugeot 407 SW olarak bilinen mülk, salondan dört ay sonra piyasaya sürülürken, Ocak 2006'da coupe Ocak'ta başlatıldı. Peugeot 407'nin yıllık satışları 2005 yılında 259.000 adede ulaştı ve Avrupa'daki 57.000 satış gerçekleşti.

Ağustos 2008'de, modellere küçük bir facelift verildi, bu da çoğu benzinli motor modelinin Birleşik Krallık'ta ve diğer Avrupa ülkelerinde satıştan çekilmesine neden oldu. Her modelin sönümlemesini bağımsız olarak kontrol eden ve sürüşün sertliğini her 2,5 milisaniyede bir sürüş tarzına uyacak şekilde ayarlayan AMVAR elektronik süspansiyonlu bir model mevcuttu.

Televizyon reklamları

"The Toys" veya "Les Jouets" olarak bilinen ilk reklam, yeni çıkan şık Peugeot 407'nin gösterdiği yaşam boyutu oyuncak arabaları içeriyordu. Philippe André'nin Fransız ajansı BETC Euro RSCG için yönettiği reklam, Sydney'de çekildi. Avustralya ( Sidney Liman Köprüsü'nden geçen arabaları görüyoruz ).

André özellikle çekim için yirmi model araba geliştirdi. Film müzikleri Fransız ikilisi The Film, (Guillaume Brière ve Benjamin Lebeau) tarafından, önceki şarkıları olan Can You Me Me'nin uyarlaması Can You Touch Me adlı şarkılarıyla verildi .

Bir sonraki reklamda, Sydney'deki yaşam boyutu oyuncak arabaların aynı senaryosuna yer verildi, bu kez şehirden yeni bir Peugeot 407 SW alarak sahildeki bir eve taşındı. Yol boyunca, eski ve eskimiş karakolların parçalandığını veya görüntü problemlerinden acı çektiğini görüyoruz. Film müziği özellikleri (Lady) Modjo tarafından Beni Bu Gece Dinleyin .

Reklam sloganı kullanılan Süre Sona Erdi bazı Renault'nun bir imbik olarak algılanan, Laguna sloganı Ciddi Süre . İspanyolca'da, sonunda verilen slogan Volvamos'un bir otomotiv harikası oldu , yani yine arabalar hakkında konuşalım .

Peugeot407g.jpg
 

Latest posts

Top