Mini John Cooper Hakkında


Harun Yanal

Well-known member
#1
Yüksek performanslı MINI John Cooper Works, atletik duruşu, farklı ve derin kükremesiyle üzerinizde güçlü bir etki bırakmaya hazır. Yerinde durmayan bu yüksek performanslı otomobil, John Cooper’ın şampiyon yarışçılarının yeniden vücut bulmuş halidir ve motor sporlarının ruhunu taşır. John Cooper ve ekibi içlerinden gelen sese inandılar. 60’lı yılların başında her türlü zorluğa karşı durarak, öncü bir ruhla küçük bir aile otomobilinden efsanevi bir yarış otomobili yaratmayı başardı ve birçok kişinin fikrini değiştirdi.

Hiç kimse John Cooper ve ikonik Klasik MINI’nin, karşılarına çıkan zorluklara karşı, yarışı kazanacağını öngöremedi ama otomobil dünyasına yeni bir soluk getiren MINI John Cooper Works bunu başardı. Bu enerjik ama hep ikinci planda kalmış otomobil, motor yarışları dünyasında bir fırtına gibi eserek çevik kullanım özellikleri, çığır açan motor ve tekerlek düzeni sayesinde performansı ile rakipleri üzerinde hakimiyet kurdu. Hem de üst üste.


Artık yollara çıkmaya hazırsınız. 2,0 litre 4 silindirli TwinPower Turbo motorun ürettiği büyüleyici tork sayesinde 100 km/sa hıza yaklaşık altı saniyede ulaşabilirsiniz. Bir otomobilden beklentiniz hız ise MINI John Cooper Works'ün motor gücünün sunduğu yüksek performans ile kendinizi pistte hissedeceğinize emin olabilirsiniz.
 

Latest posts

Top