Daewoo Chairman W (2008–2017)


Arabadelisi

Well-known member
#1
SsangYong, tamamen yeni amiral gemisi Başkan W, V8 5 litre motorlu Yeni Başkan ve Mercedes-Benz 7G-Tronic otomatik şanzımanı geliştirdi. Başkan W, SsangYong WZ konsept otomobilinden elde edildi. 'W', 'Dünya Sınıfı' anlamına gelir.

Başkan W, altı motorla iki motorlu, limuzin versiyonlu ve ilave bir AWD 4-Tronic (Mercedes-Benz 4Matic ) sunuluyor . Bir zamanlar Yeni Başkan için kullanılan XGi360, giriş modeline 6 silindirli düz bir motorla ve 5 litrelik V8 Mercedes-Benz M113 motorla ve 7G-Tronic şanzımanla (Güney Kore'de üretilen en büyük V8 motor) aktarılıyor [2 ] ) VVIP ve uzun dingil mesafesi versiyonunda iki üst seviye modele uygulanır. Gürültü ve titreşimi azaltmaya yardımcı olan ve uzatılmış bir arka yolcu boşluğunu azaltmaya yardımcı olan bir geri tepme bobinine sahip, elektronik olarak kontrol edilen otomatik seviyeli bir havalı süspansiyon sistemine sahiptir [3]ve ön ve arka hem benzer arabanın eğlence sistemi, kontrol etmek, kendi ekranı var Chrysler 'in MyGIG .

Başkan W, üst düzey Avrupa sedanlarında yaygın olan bir özellik olan dört tekerlekten çekiş sistemini kullanan ilk Kore lüks sedanıdır. [3]

SsangYong motor şirketi, 2017.11.23 tarihinde başkan üretimine son verdiğini açıkladı.

Başkanın lisanslı Çince versiyonuna Roewe 850 adı verilir .
 

Latest posts

Top