Daewoo Chairman H (1997–2014)


Arabadelisi

Well-known member
#1
SsangYong , Başkan W'den ayırt etmek için 2008 öncesi orijinal Başkan modelini Başkan H (2003-2008 modeliyle aynı tasarıma sahip) olarak değiştirdi. Başkan H, önceki modellerle aynı dış, iç, motor, şanzıman ve özellikleri korudu . 2003 yılında, Başkan, kısıtlanmış bir ön ızgara, ön ve arka farlar ve geliştirilmiş iç montaj aldı.

Mercedes-Benz W124 tabanlı 2005 Başkanı aşağıdaki özelliklere sahipti: ısıtmalı ve soğutmalı bardak tutucular, arka park sensörleri , yağmur algılayıcı silecekler, kilitlenme önleyici frenler , denge ve çekiş kontrolü .

Global olarak satılmasına rağmen, Başkan H hem kötü incelemelerden hem de SsangYong bayilerinin bulunmamasından dolayı Kore dışında çok düşük satış yaptı . Bu kısmen, Daewoo şirket ızgarasını da içeren bazı ülkelerde Daewoo otomobilini etiketleyerek düzeltildi.

2011'de, Başkan H bir kez daha yeniden tasarlandı ve hala Mercedes-Benz tasarım ipuçlarını korudu.

Kore Otomobil Üreticileri Birliği (KAMA), 2014 yılında SsangYong Motor Company'nin Güney Kore'de toplam 1.718 Başkan H otomobil sattığını belirtti. Ocak 2015’te SsangYong Motor Company web sitesi artık Başkan H’nin reklamını yapmıyor veya referans göstermiyor.
 

Latest posts

Top