Audi S Hakkında

#1
Audi'nin ana akım model serilerinin çoğundan sayısız " S " modeli yıllar içinde üretildi. Bu otomobiller " S " rozetleri ile tanınırlar ve numaraların tanımlanmasında "A" harfi yerine " S 3", TT S "ve" S Q5 ".

Tüm Audi "S" modelleri Audi'nin 'marka' quattro dört tekerlekten çekiş sistemi ile standart olarak donatılmıştır. Eşsiz içten yanmalı motorlar, daha büyük, daha güçlü frenler, daha sert süspansiyon sistemleri, ek dış gövde tasarımı ve karbon fiber iç kaplamaları ile birlikte, ilgili model aralarındaki ilgili "kardeşlerinden" onları ayırıyor.

Geçmişte, bazı Audi S modelleri , BMW M3 ve Mercedes-Benz C32 AMG'ye karşı B6 Audi S4 4.2 FSI gibi doğrudan BMW M ve Mercedes-AMG modelleri ile rekabet etti . Ancak 2010'dan beri Audi S modelleri isteğe bağlı motor süsleri olarak daha fazla konumlandırıldı. Örneğin, temel Audi A4 (B8) motor, 2.0 TFSI turbo dört silindirli ve Audi S4'ün 3.0 TFSI V6'sını performans seçeneği yapan B8 Audi S4 3.0 TFSI V6'ya yaklaştıran 3.2 FSI'nın durdurulmasıyla BMW M3'ten daha E90 BMW 335i). Audi A6 (C7) artık 2004 den teklif edildi C6 Audi A6 4.2 FSI kesilmesi ile sigara "S" aralığında bir V8 motor yükseltme, var - 2011, bir C7 Audi S6 4.0 TFSI gitmek zorundadır .

Audi "S" modelleri , deri döşeme, S-line rozeti, spor direksiyon ve spor süspansiyonuna sahip bir paket " S line " modeliyle donatılmış Audi "A, Q, TT" serisi ile karıştırılmamalıdır , ancak yüksek güçlü bir motorla donatılmamış.
AudiRSModel.jpg
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Son mesajlar

Üst