2021 Mercedes-AMG GLS63


Admin

Administrator
Staff member
#1
ann.jpg

Mercedes-AMG GLS63 kimsenin ret edemeyeciği türden bir araç, ancak Mercedes yine de yapabileceği 'nin en iyisini üretti. Bu Zaten GLS450 ve GLS580'e sahipken, Mercedes'ten üç sıralı lüks bir SUV daha kimin ihtiyacı var? peki Belki de Clifford the Big Red Dog boyutunda bir SUV'da spor otomobil performansı isteyen havalı anneler ve babalar. Ya da yaklaşık 3 tonluk bir spor tank ın arka yollarda neler yapabileceğini onlara göstererek çevresini etkilemeye çalışan Y kuşağı yatırımcısı.

Varlık, Güç ve Sınıf
Kaputun altında, 603 hp ve 627 lb-ft tork üreten hafif hibrit teknolojili 4.0 litrelik ikiz turbo V-8 olan taç mücevher var. Bu güç, AMG ayarlı dokuz vitesli bir otomatik aracılığıyla dört tekerleğe de gönderiliyor. Kombinasyon, GLS63'ün uysal görünümüne inanan aptal hızlı ivmesiyle şok ediyor adeta. AMG serisine aşina olmayanlar, 5,900 kiloluk bir SUV'un bu yünlü mamutunun çevikliği ve hassas kullanımından da etkilenecekler.

Mercedes, AMG GLS63'ün 0-60 mil / saat 4.1 saniyelik bir süre için iyi olduğunu söylüyor. Pist testimizde ise 3,7 saniyede çıkardık. Bu, Dodge Charger Hellcat Redeye'den daha hızlı ve daha önce test edilen Porsche 718 Cayman GT4 PDK'nın beyzbol sahasında. Büyük patron GLS63 ayrıca çeyrek mili 12.1 saniyede 115.7 mil hızla yaptı.

Mercedes-Benz Faktörü
Yıllar içinde Mercedes-Benz, en ileri görüşlü, lüks ve şık iç mekanlardan birini üretmek için başarılı bir formül geliştirdi. Sonuç, zarif bir tasarım, ileri teknoloji, birinci sınıf malzemeler ve en yüksek düzeyde konfor, hepsi iyi çalışan tek bir pakette toplanmış. Modern Mercedes-Benz kabini, markayı tanımlayan unsurlardan biri haline geliği şüphesiz.

Sevdiğimiz GLS63 özellikleri arasında Burmester ses sistemi, ortam aydınlatması ve koltuk masajları yer alıyor. Elmas dikişli devasa deri koltuklar, lüks bir sinemada bulabileceğiniz arkaya yatan koltukları anımsatıyor. Yumuşak, bol miktarda destek sağlarlar ve tamamen ayarlanabilir. Bu 1,8 metrelik yazara benzer büyüklükte biri doğrudan onların içine gömülür ve kendini güvende ve rahat hisseder.

Teknoloji ve Güvenlik
Mercedes, standart olarak fren asistanı, şerit takip asistanı, kör nokta izleme, 360 derecelik çevre görüş kameralı park asistanı ve adaptif uzun huzmeli LED farlar dahil olmak üzere çok sayıda aktif güvenlik sistemi sunuyor. Test aracımıza eklenen iç mekan seçenekleri aşağıdaki paketlerden oluşuyordu: MBUX Teknolojisi, Akustik Konfor, Enerji Veren Artı ve Sıcaklık ve Konfor. MBUX Teknoloji paketi, navigasyon için artırılmış videoyu ve bir baş üstü ekranı içeririyor; Akustik Konfor, daha sessiz bir sürüş deneyimi için yalıtımı artırılmış; Energizing Plus, benzersiz bir kokuya sahip hava dengesi paketini eklenmiş ayrıca; Sıcaklık ve Konfor, kapı panelleri ve orta konsol dahil olmak üzere iç mekanın her tarafına ısıtma eklenmiş.

#2021 Mercedes-AMG GLS63
 

Attachments

Top